piątek, 22 czerwca 2012

to już lada chwila !!


moje maleństwo do mnie jedzie! pewnie w poniedziałek ją dostanę ! jej ciałko jest jeszcze w drodze mimo tego że zostały wysłane z tego samego miejsca i tego samego dnia (19.06) Ale jestem happy ;D

dobra wiadomość po tym jak zablokowali mi środki na ebay które wpłynęły od kupującego, bo jestem początkującym sprzedawcą i się tak ubezpieczają. Ale do diabła jestem dobrym sprzedawcą ! nie czytali komentarzy?! i czemu akurat teraz  i to na okres 21 dni.. gdy moja aukcja z mebelkami dla Emilki (puki) konczy sie wczesniej... :(

6 komentarzy:

 1. Ale, ze jak to zablokowali? Bo co ? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Na Twoje konto nadeszła płatność. Płatność została jednak chwilowo zablokowana, aby zapewnić bezproblemowe zakończenie transakcji.

   Płatność może być zablokowana przez okres do 21 dni. Wyślij przedmiot jak najszybciej. Jeśli tak zrobisz, możemy wcześniej odblokować środki."

   i
   "Środki zostaną zwolnione po 21 dniach, o ile pod adresem transakcji nie zostanie zgłoszone żadne roszczenie, nie zostanie otwarty spór ani nie nastąpi obciążenie zwrotne czy cofnięcie transakcji. System PayPal może zwolnić blokadę wcześniej, jeśli kupujący wystawi Ci pozytywną opinię w serwisie eBay."
   ale czemu do tej pory wszystko było wporządku a teraz stosują takie środki zapobiegawcze mimo że mam same "zielone".

   Usuń
  2. Ale chamstwo :/ no kurde, gdybyś miała negatywy, to rozumiem, ale nie masz. To nie fair :(

   Usuń
 2. Trzymam kciuki za małą i Obitsu. Dziwna ta blokada... trzymam kciuki, żeby odblokowali szybciej żebyś mogła kupić mebelki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaa.. trzymam kciuki żebyś ją w poniedziałek już miała :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że zobaczę ją we wtorek :)

  OdpowiedzUsuń